Vítejte, jsem Thea a tohle je můj příběh

Narodila jsem se v roce 2011 jako zdravá holka. A zdravá a plná pohybu jsem byla až do léta 2022. Tehdy se bohužel stala nepříjemná nehoda, nabourali jsme v autě a protože jsem se při tom opravdu hodně poranila, zůstala jsem na vozíčku.

Nejdřív to byl pro mě i rodinu strašný šok, ale postupně jsme zjistili, že není tak špatně a že to zvládneme. Znáte to, když se chce, tak to jde. A ne že ne, říká můj táta.

Mimochodem, když jsem u táty – ten se mnou rozjel instagramový účet pojmenovaný Thea a táta, který se stal tak populární, že nás to dovedlo až sem. Protože nám řada z vás psala, že byste naši cestu životem rádi podpořili a zároveň jsem vždycky ráda malovala, vznikl nápad na e-shop, kde bychom prodávali trička nebo mikiny vyzdobené mými obrázky.

Peníze, které prodejem vyděláme, jsou pro mě, resp. pro nás. Výdajů, které nás potkaly a které nás ještě čekají, je docela dost: jezdíme za doktory, na cvičení, spousta pomůcek je za příplatek, nevyhnou se nám stavební úpravy v domě, kupovali jsme nové auto a také chceme dál poznávat svět, což s vozíčkem jde, ale o trochu složitěji...

A když peníze hned nevyužijeme, což se může stát, tak je uložíme na můj investiční účet, aby se zhodnocovaly a já měla do života finanční polštář. Protože, jak zase říká táta, budu ho asi potřebovat víc než zdravé děti...